Jura Hronca 2148/12 41 02 Bratislava 

info@hydrodol.sk

182-184 Stawell Street Burnley VIC 3121

contact@hydrodol.com.au 

Zodpovedné užívanie a konzumácia alkoholu je v slovenskej spoločnosti často diskutovanou otázkou, čoho si je spoločnosť Hydrodol vedomá a berie preto tento problém veľmi vážne.

Akceptujeme, že veľa Slovákov užíva alkohol zodpovedne, stále však môžu z času na čas trpieť vedľajšími účinkami jeho konzumácie. Hydrodol bol navrhnutý ako prostriedok pomáhajúci minimalizovať následky užívania alkoholu, nie je určený na propagáciu nadmerného užívania alkoholu.

Slogan značky: „Zajtrajšie ráno Vám prináša Hydrodol“ naznačuje, že zákazník si môže užiť skoré rána i napriek večeri pri víne alebo poháriku s priateľmi.

Hydrodol je produkt určený pre ľudí s aktívnym životným štýlom, ktorí neodmietnu príležitostný drink, ale musia neskôr fungovať na 100% – obchodníci, ktorí sa večer zabávajú so svojimi klientami a ráno musia stihnúť prvý ranný let;mamičky, ktoré si vyrazia s priateľkami ale nasledujúci deň sa musia plne venovať deťom;ľudia, ktorí si vychutnajú večeru s priateľmi pri pohári vína ale nechcú vynechať ranný tréning.

Hydrodol nie je z nasledovných dôvodov určený pre ľudí, ktorí nadmerne konzumujú alkohol:

  • Podľa austrálskeho výskumu, trpia rannými stavmi „po opici“ najviac príležitostní konzumenti alkoholu – až 76%, zatiaľ čo toto percento je pri pravidelných užívateľoch alkoholu nižšie.

 

  • Hydrodol nie je určený na potlačenie príznakov nadmerného užitia alkoholu, či otravy alkoholom. Hydrodol je prírodný preventívny prostriedok obsahujúci vitamíny, aminokyseliny a bylinky. Je najúčinnejší ak sa užije pred pitím, spolu s prvým nápojom a to len v prípade umiernenej konzumácie alkoholu.

 

  • Hydrodol je drahý. Zdravie nie je prioritou pravidelných užívateľov nadmerného množstva alkoholu, ktorí nevynakladajú prostriedky zo svojich príjmov na prírodné doplnky ako je Hydrodol.

 

  • Hlavným predajným kanálom spoločnosti Hydrodol sú lekárne, prístup k našim produktom v noci alebo intoxikovaní je teda obmedzený. Užívanie Hydrodolu vyžaduje plánovanie a prípravu.

 

  • Všetky výrobky spoločnosti Hydrodol majú na prednej aj zadnej strane balenia vyhlásenie „Pite zodpovedne“. Takéto označenie nie je povinné, ako je to pri alkohole, rozhodli sme sa tak v snahe zabrániť nesprávnej interpretácii našich zámerov. Rovnaké vyhlásenie je uvedené aj na všetkých propagačných materiáloch spoločnosti Hydrodol.

Hydrodol vyvinul účinný prírodný prostriedok, ktorého benefity si naši zákazníci užívajú zodpovedne. Veríme, že dospelí ľudia vedúci rušné životy by mali mať možnosť minimalizovať dopad alkoholu na ich životný štýl, zdravie a duševnú pohodu.